COLORFUL EPOCH N14-HJ76B-BLUE LAPTOP - Model = COLORFUL EPOCH N14 - Product Color = Deep Ocean Blue - Product Series = N14-AI PC - CPU = Intel Core i7-13620H - 10 Cores (6P+4E) - Graphics Card = NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 (TDP Max 140W) - Memory = 1x 16GB LPDDR5-5200 MHz - Storage = 1x 512GB SSD NVMe - Screen = 14" QHD (2560x1600) 165Hz, 16:10, DCI-P3 100% color gamut *100% DCI-P3 is a wider color gamut than sRGB - Wireless Connection = WIFI 6E + BT5.3
PRODUCT DETAIL
COLORFUL EPOCH N14-HJ76B-BLUE LAPTOP SPESIFIKASI: MODEL COLORFUL EPOCH N14 PRODUCT COLOR Deep Ocean Blue PRODUCT SERIES N14-AI PC CPU Intel Core i7-13620H - 10 Cores (6P+4E) GRAPHICS CARD NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 (TDP Max 140W) MEMORY 1x 16GB LPDDR5-5200 MHz STORAGE 1x 512GB SSD NVMe SCREEN 14" QHD (2560x1600) 165Hz, 16:10, DCI-P3 100% color gamut *100% DCI-P3 is a wider color gamut than sRGB WIRELESS CONNECTION WIFI 6E + BT5.3 I/O PORT 1x USB 3.2 Gen 2 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x USB Type A 2.0 1x HDMI output port (with HDCP) 2.1 1x 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Microphone) 1x DC-in jack for AC adapter BACKLIGHT Monochrome backlight 5 level brightness BATTERY Polymer battery pack, 58WH EXPANSION SLOT N/A MEMORY SLOT N/A CAMERA Yes support WEIGHT 1.5 Kg OPERATING SYSTEM Windows 11 Home M/S OFFICE N/A